Alumni visszaélések

A BME hivatalos Alumni Szervezetének közleménye

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hivatalos Alumni Szervezete arról tájékoztatja a végzett hallgatókat, hogy semmilyen jogcímen nem szed díjat a szervezeti tagságért vagy a szolgáltatásaiért.
Az Alumni Szervezet elsődleges célja az egykori hallgatók és az Egyetem közötti kapcsolattartás fenntartása és a folyamatos információszolgáltatás biztosítása, amely elsősorban az ingyenes kiadványain keresztül történik.

Ha valaki olyan tevékenységet tapasztal a BME Alumni Szervezetére hivatkozva, ami nem felel meg a fentieknek, akkor jelezze azt, hogy az Egyetem a szükséges jogi lépéseket megtehesse.

A szervezet működését érintő kérdésekről bárki kérhet tájékoztatást az alumni@hszi.bme.hu e-mail címen.

A BME Alumni Szervezete