Járai Zsigmond előadás

Liska Tibor Szakkollégium - Viola Nóra

Előadás címe: Magyarország saját útja – európai út Magyarország számára

Járai Zsigmond

1995-98 között a Magyar Hitel Bank , később az ABN AMRO Magyar Bank vezérigazgatója. A Budapesti Értéktőzsde elnöke 1996 és 1998 között, ezután Magyarország pénzügyminisztere, majd a Magyar Nemzeti Bank elnöke 2001-től 2007-ig, később pedig a Költségvetési Tanács elnöke.

Idén 10. alkalommal rendezzük meg a Liska Tibor Szakmai Heteket, amely Egyetemünk és Szakkollégiumunk egyik legnagyobb éves rendezvénysorozata. A jubileumi esemény keretein belül a „Magyarország 2020-ban” témát járjuk körül és keressük a jövőre vonatkozó válaszokat.

Az ország kilátásairól szeretnénk gondolkodásra ösztönözni a hallgatóságot, pártpolitikától mentesen, a gazdaság- és társadalomtudományok legnagyobb szakértőinek segítségével.

A rendezvény ideje: 2014. február 17-28.

Mindenkit szeretettel várunk a X. Liska Tibor Szakmai Heteken – Nézd a jelent, lásd a jövőd!

Regisztrációért és a részletekért látogasd meg a honlapot!