Esettanulmányi Verseny

Időpont:
2014. október 03. 10:00 és 16:00 között
Helyszín:
BME E épület, 604. terem (1111 Budapest, Egry József utca 1.)
Kategória:
Verseny
Szervezés:
BME-hallgató
Kapcsolattartó:
BME KommON

A helyzet magaslatán álltok akkor is, amikor mindenki más kétségbe esne? Pillanatok alatt megoldanátok egy, a hóhelyzetnél is súlyosabb katasztrófát? Jelentkezzetek!

A KommON BME Kommunikációs Szakkollégium Esettanulmányi versenyt ír ki válságkommunikációs témában. A résztvevők az értékes tapasztalat mellett könyvjutalomban és egyéb nyereményekben részesülnek, a legjobbak pedig három hónapos szakmai gyakorlati lehetőséget kapnak az Amnesty International Magyarországnál.

A versenyen a kommunikációs terv kidolgozásra összesen négy óra áll a 2-3 fős csapatok rendelkezésére, ezt követi a megoldások szóbeli prezentációja.

Zsűritagok:

Rónai Judit (az Amnesty International Magyarország média-kommunikációs munkatársa)

Somfay Dorottya (kommunikációs szakember, PR főtanácsadó)

Szabó Krisztina (a BME Filozófia és Tudománytörténet Tanszékének doktorandusz hallgatója)

Vida Melinda (a KommON BME Kommunikációs Szakkollégium elnöke)

Jelentkezés: nem kell mást tenned, csak kitölteni a jelentkezési űrlapot.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 28. éjfél

Jelentkezni csapatokban és egyénileg lehet, az egyénileg jelentkezőkből a helyszínen állítjuk össze a csapatokat.