Kreatív Magyar Elme előadás - Magyarok a világűrben

Időpont:
2015. február 26. 18:00 és 20:00 között
Helyszín:
BME, K. (központi) épület, I. emelet 2. - Díszterem (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3.)
Kategória:
Előadás
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
-

A Kreatív Magyar Elme előadássorozatával elhozzuk hozzád a legújabb magyar találmányokat és feltalálóikat, ezúttal az űrtechnológia területéről. Tarts velünk, és ismerd meg a legfrissebb magyar innovációk sikeréhez vezető utat és a bennük rejlő lehetőségeket!

Következő előadásunkon nyitóbeszédet mond Farkas Bertalan, űrkutató és vadászpilóta, az első magyar űrhajós.

Vendégünk lesz Dr. Gschwindt András, akinek a Masat-1-et és a Smog 1-et is köszönhetjük. Továbbá Dr. Pacher Tibor, aki a Puli Space Technologies csapatával azon dolgozik, hogy saját építésű holdjárművük egy éven belül Holdra szállhasson. Az előadókkal Nagy Ervin színművész beszélget.

Itt az alkalom, hogy megismerjétek ezeket a kivételes kreatív magyar elméket!

Ne hagyd ki, hiszen a tudás hatalom!

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött: www.ajtk.hu/regisztracio

Kövesd a Kreatív Magyar Elmét:

facebook.com/kreativmagyarelme