Villamosmérnöki és Informatikai Kar - Jubileumi diplomaátadó ünnepség

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
VIK Dékáni Hivatal - Dallos Györgyi

A rendezvénnyel kapcsolatos technikai információk:

• Az ünnepségen névre szóló helyet biztosítunk jubileumi diplomában részesülő volt hallgatóinknak. Kérjük, hogy a helyet 11:40-ig elfoglalni szíveskedjenek.
  • A helyszínen át nem vett oklevelek a Kar Dékáni Hivatalában vehetők át 2016. május 26. után. (1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2., Q épület, B szárny, magasföldszint 5.), illetve ugyanezen időpont után postázzuk, amennyiben az igényléskor kérték, vagy a későbbiekben kérik a +361 463 3581-es telefonszámon, vagy a titkarsag@vik-dh.bme.hu e-mail címen.
  • A rendezvényen megvásárolható 11:00 órától a Műegyetem a történeti Campus kiadvány. A reprezentatív albumról bővebb információ a www.omikk.bme.hu/campusalbum címen olvasható. A kiadvány ára: 6500,- Ft.
  • A jubileumi diplomák átadásakor a kitüntetettekről fotó készül, mely elérhető lesz a foto.bme.hu oldalon.