TIMES Café

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
ESTIEM

Szeretnél részt venni esettanulmányi versenyen, de még nem érzed magad elég felkészültnek, hogy megmérettesd magad? Szeretnéd kipróbálni, illetve fejleszteni ez irányú képességeidet? Megtapasztalni, hogy milyen lehet egy üzleti tanácsadó szerepében lenni, és kamatoztatni az egyetemen megszerzett tudásodat?

Ha a válaszod igen, akkor a felkészüléshez segítséget nyújt Neked az ESTIEM csapata.

A tréning során megismerheted, melyek a leghasznosabb prezentációs technikák, illetve átfogó képet kaphatsz a projektmenedzsmentről.

Előadóink a Magyar Projektmenedzsment Szövetség munkatársai: Cserna József és Ódorné Kovács Ildikó lesznek.

Ha kérdésed van, illetve tovább információra lenne szükséged keress minket bátran a Facebook-on vagy a judit.jobbagy@estiem.org e-mail címen.