Tankönyv- és könyvvásár, valamint Hallgatói könyvbörze a BME OMIKK-ban

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Kalmár Csilla - cskalmar@omikk.bme.hu

Az érdeklődők a könyvtár állományának leselejtezett könyveiből válogathatnak a vásáron, amelyek vételára átlagosan 300-2000 Ft közötti. Az eladásra kínált művek listáját először a BME OMIKK Hírlevél 2016. február 12-ei különszámában teszik közzé. Előfoglalási lehetőséget a Hírlevel olvasóinak biztosítanak. Iratkozzon fel most!

A Műegyetem polgárai tanulmányaikhoz szükséges jegyzeteket, tankönyveket és a polcaikon csak porosodó könyveiket adhatják-vehetik a hallgatói könyvbörzén.

Az árusításhoz nem kell mást tenned, mint az eladásra kínált művek adatait (Szerző/Cím) feltölteni a BME OMIKK Hallgatók közötti tavaszi könyv- és tankönyvbörze oldalra, valamint a regisztrációs űrlapon bejelölni az árusítás időpontjait.

További részletek az esemény Facebook oldalán.

Like-olj és Nyerj!
A Facebook eseményünk megosztói között éves könyvtári tagságot sorsolunk ki!