Eden konferencia

Időpont:
2016. június 14. 09:00 és 2016. június 17. 16:00 között
Helyszín:
K ép. aula, Díszterem, K I.97., 96., 95. + 2 terem (színházi elrendezésben legalább 60-80 fő befogadására alkalmas)
Kategória:
Konferencia
Szervezés:
külső
Kapcsolattartó:
EDEN – European Distance and E-Learning Network Secretariat andras.szucs@eden-online.org - dr. Szűcs András

Az EDEN idén ünnepli 25. évfordulóját. A szervezet 2016-os éves konferenciájának  június 14-17 között Budapest ad helyet.

Az eseményen – amelyre közel 300 kiváló előadó, tréner, szakember érkezik 35 országból – előadások, workshopok, képzési és projekt-szekciók keretében járjuk körbe az új tanulási környezetek témáját, az oktatásnak a változó társadalmi-gazdasági helyzet igényeire adott válaszait, a változások intézmények működésére gyakorolt hatásait, a lehetséges új eszközöket és használhatóságukat, továbbá a kollaboratív tanulási kultúrákat, a digitális oktatást és még sok más témát.

Csatlakozzon Ön is a budapesti konferenciához, és ossza meg kutatási eredményeit, projektjeit és tapasztalatait! A magyar érdeklődők számára a szervezet meghosszabbított határidővel fogad beadványokat.

A konferenciára történő regisztráció feltételeiről itt tájékozódhat.

Az eseményhez ingyenes szakmai rendezvények kapcsolódnak, amelyekről a konferencia honlapján talál tájékoztatást.