Szakkollégiumi Expó

BME-hallgató
Kapcsolattartó:
MűSZaK

A Szakkollégiumi Expón a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen működő szakkollégiumok mutatkoznak be az érdeklődők számára, valamint lehetőségük nyílik erősíteni a szakkollégiumi együttműködést és kapcsolatukat a jövőbeli közös projektekhez is.

Az Expó keretein belül 10:00-16:30 között a felállított standoknál találkozhatnak az érdeklődök a szakkollégiumokkal az E épület 1. emeletén, majd 17:00-17:30 között látványos fizikakísérletek lesznek láthatók az 1. emelet színpadán Härtlein Károllyal. A nap zárásaként három, egyetemünkön elismert professzor pódiumvitáját hallgathatjuk meg az E épület E1C termében. A beszélgetés este 20 óráig tart a közönség kérdéseinek megvitatásával együtt. A téma a "Globalizáció hatásai a robotoktól a gazdasági válságokig".

A rendezvény ingyenes, de kérünk regisztrálj az alábbi form kitöltésével, hiszen a pódiumvita helyszínének kapacitása véges.

További információ az esemény facebook oldalán.