Káépület - könyvbemutató

Időpont:
2016. november 22. 18:00 és 20:00 között
Helyszín:
Központi épület 1. emelet 74.
Kategória:
Rendezvény
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Hajnal Géza

Amikor a kövek beszélnek...

Sok szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődőt Hajnal Géza, a Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék (ÉMK) tanszékvezető helyettes, egyetemi docens Káépület című kötetének bemutatójára.

Gyilkosság történik az ország egyik legpatinásabb egyetemén. Ahol egykor Hajós Alfréd, Teller Ede vagy Rubik Ernő koptatta az iskolapadot, most egy közkedvelt oktató holtteste fekszik. A rendőrség lezárja az épületet, az áldozat kollégái kihallgatásra várnak. Ahogy telik a nap, úgy derül fény a halott férfi életének titkos részleteire. A nyomozók úgy érzik, egyre közelebb járnak a megfejtéshez, ám a tanárok egy csoportja másképp gondolja, és magánnyomozásba kezd: Vajon közülük való a tettes? Vajon köze van mindehhez a nemzetközi politikának, vagy a mindenki elől eltitkolt hobbi jelenti a választ? Bármelyik úton indulnak is el, a sorsdöntő kérdés ott lebeg a fejük felett: ki lesz a következő áldozat?

A kötet a helyszínen nagy kedvezménnyel megvásárolható.