Google I/O Extended

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatika Karán, az Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék (BME AUT) a GDG Budapesttel közösen idén is (immár ötödik alkalommal) megrendezi a Google I/O Extended eseményt.

A rendezvény egy kiváló alkalom, mindazoknak akik első kézből szeretnének hallani a Google technológiai újdonságairólA Google I/O kapcsán mindig izgalmas ér érdekes hírekre számíthatunk, amik meghatározóak lesznek az előkövetkező időszakban, legyen szó Android fejlesztésről, webes megoldásokról, háttér rendszerekről, vagy BigData megoldásokról.

A rendezvényen közvetítjik a legérdekesebb élő stream-eket, amelyeket izgalmas szakmai előadások előznek meg.