Időgazdálkodás Tréning

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Hallgatói Szolgáltatási Igazgatóság
Az utolsó pillanatban készül el a leadandód? Ki kellett hagyjál egy bulit, arra hivatkozva, hogy tanulnod kell? A vizsgaidőszakra minden tanulni való feltórlódik?

„Nekem nincs időm ilyesmire!” Ha ez volt az első gondolat, amely a tréninggel kapcsolatban felmerült, akkor biztosak vagyunk benne, hogy érdemes részt venned. Az időnk szervezésének megtanulása a legjobb befektetés, amire érdemes időt szánni. Hogy miért?  Gyere el a tréningre, ha…szeretnéd tudni, hogyan lehet kevesebb idő alatt több feladatot elvégezni sok munkád van, amelyeknek az összehangolása gondot okoz nehezen tudod rávenni magad bizonyos feladatok elvégzésére, rendszeresen halogatsz gyakran elkalandozik a figyelmed az éppen végzett feladatodról szeretnéd tudni, hogy milyen módon szervezheted hatékonyabban az életed.

További információ a workshoppal kapcsolatban itt található.

Jelentkezés itt.