Demola Budapest nyílt nap

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
budapest.demola.net
A Demola nyílt napja egy olyan expo-szerű esemény, ahol megismerheti az ősszel induló projekteket, valamint lehetőséget nyújt céges projekt partnerekkel és a facilitátorokkal való találkozásra is.

A Demola Budapest egy egyetemközi nyílt innovációs labor, ahol hallgatói projektcsapatok dolgozhatnak valós céges kihívásokon. A Demola-program célja erősíteni az egyetemek és az üzleti élet szereplőinek együttműködését. Ez egyrészről lehetőséget biztosít cégeknek arra, hogy gyakorlatias gondolkodású diákokból álló csapat újszerű üzleti megoldáson dolgozzon egy-egy problémájukra, másrészről ismeretszerzési és fejlődési lehetőséget nyújt bármilyen szakterületről érkező hallgatónak.

A nyilt nappal kapcsolatban további információ a Demola honlapján illetve az esemény Facebook oldalon található.