Az erő legyen veled! avagy hogyan bánjunk az akaraterőnkkel?

Időpont:
2017. november 16. 17:00 és 18:00 között
Helyszín:
K épület 1. emelet 72-es terem
Kategória:
Előadás
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
BME HSZI
„Valami nincs rendben, olyan jó lenne, ha abba tudnám hagyni ezt vagy azt, és végre máshogy csinálnám! De akárhányszor megpróbálom, sosem sikerül. Hát igen, már sokszor elhatároztam magam…aztán semmi sem lett belőle.

„Miért?
Miért nem sikerül az a változás, amit szeretnénk? Miért nem tudunk változtatni azon, ami zavar minket? Hol van ilyenkor az akaraterőnk, az önkontrollunk? Vagy egyáltalán nincs is?
Gyere el és keressük a válaszokat közösen!

Az előadóról:

Menyhárt Emese, pszichológus, autogén tréner
Pszichológusként dolgozom a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen lassan két és fél éve.
Leginkább felnőttek pszichés támogatásával foglalkozom, ezen belül is fiatal felnőttekkel, mind egyéni, mind csoportos formában. Tréningeket leggyakrabban az időgazdálkodás és a halogatás témakörében tartok.
„Fontos számomra a növekedés: Ahogyan egy gyümölcsfának szüksége van arra, hogy  gondoskodjunk róla, megtrágyázzuk, megmetsszük, úgy a saját életünkben is szükség van arra, hogy megtaláljuk az optimális feltételeket a fejlődéshez, a megújuláshoz, a minket ért negatív hatásokkal való megbirkózáshoz.”

További részletek és regisztráció a BME HSZI oldalán.