BME-Pannon NetSkills Challenge 2017

Időpont:
2017. november 24. 15:00 és 17:00 között
Helyszín:
verseny: I épület L szárny 1.em. 107. Cisco laboratórium; eredményhirdetés I épület B. szárny, I.em 110-es tanácsterem (1117 Bp. Magyar tudósok körútja 2.)
Kategória:
Verseny
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
BME VIK

Ha jártas vagy számítógép-hálózatok konfigurálása és üzemeltetése terén, akkor ne habozz, jelentkezz a BME-Pannon NetSkills Challenge 2017 országos versenyre, és nyerd meg a támogatók által tárgynyereményként felajánlott laptop, tablet, okostelefon vagy a 3 db Raspberry Pi 3 egyikét! A feladatok témája és nehézségi szintje alapvetően a Cisco CCNA, CCNA Security képzéseket, valamint az IPv6 témakörét öleli fel, de magasabb szintű tudást és gyakorlatot (CCNP) vagy más témakör (IoT) ismeretét igénylő részfeladatok is előfordulhatnak.

A verseny egyéni, 2 fordulós, magyar nyelvű, és nyitott minden magyarországi felsőoktatási intézményben tanulmányait folytató hallgató számára előzetes regisztráció után. Az on-line webes előszelekciót követően a 6 legjobb hallgató a második, eszközös fordulóban mérheti össze tudását, amelynek a BME VIK Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszék Cisco laborja ad otthont.

Az on-line webes előszelekció két részt tartalmaz, így az elméleti tudásra fókuszáló, kb. 50 kérdésből álló tesztet követően egy konfigurációs feladatot kell megoldani a Cisco Packet Tracer hálózati szimulátorban.

Az eszközös fordulóban Cisco eszközökből álló hálózatot kell konfigurálni, valamint hibaelhárítással kapcsolatos feladatokat kell megoldani.

A döntőbe jutott versenyzők között a fentebb említett értékes tárgynyeremények, valamint a támogatók által felajánlott különdíjak kerülnek kiosztásra!

• Regisztráció határideje: 2017. november 15., 23.59 óra
  • On-line forduló: 2017. november 17.,  16.00 – 20.00 óra között
  • Eszközös forduló: 2017. november 24., 10.00 – 13.00 óra között (I épület L szárny 1.em. 107. Cisco laboratórium)
  • Eredményhirdetés és díjátadó: 2017. november 24., 15.00 óra ( I épület B. szárny, I.em 110-es tanácsterem)

További részletek a BME-Pannon NetSkills Challenge oldalán.