Kérdezz a NASA-tól

Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:

Érdekel az űrkutatás, az űrutazás vagy az űrtechnológia?

Első kézből szeretnél válaszokat kapni kérdéseidre? Kíváncsi vagy a földönkívüli élet kutatására, a várható űrmissziókra vagy éppen a Marsra szállás kihívásaira? Jó hírünk van! 2005 óta először jár Magyarországon a NASA: március végén ellátogat Budapestre a NASA egyik vezetője, Jacob Cohen chief scientist, a NASA AMES kutatóbázis vezetője, a Szilícium völgyből, aki kíváncsi az egyetemisták kérdéseire és szívesen válaszol, legyen szó akár a Mars utazásról, vagy a SpaceX sikeres kibocsátásáról vagy éppen a földönkívüli élet kutatásáról.

Az ingyenes meetup esemény ritka alkalmat kínál arra, hogy megkérdezheted a NASA-t arról, ami foglalkoztat az űr-, a kozmosz és a világűr meghódítása kapcsán. Ritka alkalomra arra, hogy kérdezhess arról, amit eddig csak az ismeretterjesztő médiumokban olvashattál.

A rendezvény ingyenes, de a belépés regisztrációhoz kötött!

További információ az esemény Facebook oldalán.