Kihívás hete a könyvtárban

Időpont:
2018. március 22. 08:00 és 2018. március 28. 20:00 között
Helyszín:
BME OMIKK (1111 Budapest, Budafoki út 4-6.)
Kategória:
Rendezvény
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
rendezveny@omikk.bme.hu

A BME OMIKK az Internet Fiesta „Könyvtár, Internet, Egészség” c. rendezvényhez csatlakozva az egészségtudatos élet népszerűsítését és a Műegyetem méltán híres sportolóinak bemutatását tűzte ki célul.

• Napindító jóga a könyvtárban

A gyakorlatok a test egészségéért, a különleges helyszín a lélek nyugalmáért.

Időpont: 2018. március 27. 7:00-8:00

Helyszín: BME OMIKK (könyvtárépület) aula

A részvétel ingyenes, de a férőhelyek korlátozott száma miatt a regisztráltak előnyt élveznek.

Az átöltözési és tusolási lehetőség biztosított, ha nincs matrac adunak kölcsön.

• Kihívás

Az egész napos padban ülés vagy irodai munka után jól esne egy kis friss levegőt szívni? Csatlakozz könyvtárosainkhoz, fuss velük! Hódítsátok meg együtt a Gellért-hegyet és készítsetek egy közös szelfit a Szabadság-szoborral.

Indulás (futás): 2018. március 28. 18:00
Gyülekező: Sóhajok hídja alatt

Az átöltözési és tusolási lehetőséget biztosított.

Bírni fogod!

• Műegyetemi kvíz - nyereményjáték

A BME sporttörténet egészen az 1897-re nyúlik vissza, ekkor alapították meg az első Atlétikai és Football Clubot (MAFC). A Műegyetem egykori és jelenlegi sportolóihoz kapcsolódó játék kitöltői között a BME Sportközpontba beváltható ajándékutalványt sorsolnak ki.

A kvízlapok a könyvtár aulájában érhetők el 2018. március 22. és 28. között.

Tipp! Kell egy kis segítség? Kérdezd tájékoztató könyvtárosokat!

• Online könyvajánló

A BME OMIKK-ból kikölcsönözhető könyvekből álló összeállítással az olvasók testi és lelki egészségének megőrzését támogatják.

„Az egészség nem egyetlen tett, hanem szokásaink összessége. Azzá válunk, amit rendszeresen teszünk.”

Arisztotelész

Rendezvényeink a BME Sportközpont együttműködésével valósulnak meg.T

További információ az esemény Facebook oldalán.