Meghívó a ZalaZONE tesztpálya bejárására

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Gépjárműtechnológia Tanszék
A BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar Gépjárműtechnológia Tanszéke tisztelettel meghívja Önt, az  „Autonóm járműrendszerek kutatása a zalaegerszegi autonóm tesztpályához kapcsolódóan” című projekt Zalaegerszegen megrendezésre kerülő, pályabejárással egybekötött előadássorozatára, amelynek célja az autonóm járművekhez kapcsolódó tudásbővítés.

Az előadók a duisburgi egyetemről érkeznek, Prof. Dr. Dieter Schramm és Thomas Weber.

PROGRAM:

07:30 – 11:00                Utazás busszal (Budapest – Zalaegerszeg)

11:00 – 12:30                “Future Automotive Systems with special focus on E-mobilty and highly automated driving”

Előadó: Prof. Dr. Dieter Schram

12:30 – 13:30                Tesztpálya körbejárás

13:30 – 14:30                EbédESZA

14:30 – 16:00                „SEEROAD project” (Projekt információk) / Előadó: Thomas Weber

16:00 – 19:00                Utazás busszal (Zalaegerszeg – Budapest)

A jelentkezéseket kérjük a 2018. október 5. napjáig e-mailben jelezni szíveskedjenek a pakozdi.sarolta@mail.bme.hu címen.

Előzetesen tervezett résztvevői létszám: 90 fő

Az esemény meghívója az alábbi helyen érhető el.

További információ az eseménnyel kapcsolatban itt olvasható.