Több mint közgazdaságtan – komplex kihívások, komplex válaszok

Időpont:
2019. május 28. 14:30
Helyszín:
Q épület B402-es előadóterem
Kategória:
Előadás
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

Előadó: Virág Barnabás, az MNB Monetáris politikáért és közgazdasági elemzésekért felelős ügyvezető igazgatója.

Az előadás során ismertetésre kerül annak a pályázatnak a témája és keretrendszere, amelyet május folyamán hirdetünk meg a jövő pénze, a zöld pénzügyek, illetve a mesterséges intelligencia és a pénzügyek témakörben. A pályázat minden műegyetemi hallgató számára elérhető lesz, öt kiválósági ösztöndíj meghirdetésévél 1.000.000Ft és 600.000Ft közötti díjazásokkal.

Az előadással és a pályázattal kapcsolatosan örömmel áll rendelkezésükre Dr. Nemeslaki András a Pénzügyek Tanszék vezetője (nemeslaki@finance.bme.hu).

További információ a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar honlapján illetve az esemény Facebook oldalán található.