Drónok Internete

Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Felsőoktatási és Ipari Együttműködési Központja (BME FIEK)

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Felsőoktatási és Ipari Együttműködési Központja (BME FIEK) tisztelettel meghívja Önt és érdeklődő munkatársait a „Drónok Internete” című szakmai tanácskozásra, melynek fő célja a szélessávú mobil hálózatba (4G/5G) integrált drónok technológiájának  áttekintése, valamint a BME FIEK kapcsolódó kutatási elképzelésének a bemutatása. Emellett, a rendezvényen előadások hangoznak el a hazai drón ökoszisztéma helyzetéről, valamint a drónok alkalmazásáról és a repülési szabályozás aktuális kérdéseiről.

A rendezvényen való részvétel ingyenes. Kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze legkésőbb 2019. június 26-ig az alábbi e-mail címen: vilmos.nemeth@mail.bme.hu