Cipősdoboz Akció

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
BME HKT

Szeretné néhány gyermek karácsonyát szebbé tenni? Akkor nincs más dolga, mint fogni egy cipősdobozt, megtölteni néhány aprósággal és becsomagolva elhozni a könyvtári aulájában.

Helyszín: BME OMIKK könyvtárépület aula
Időpont: 2019 november 29. és december 13. 8:00 - 20:00

Dobozod tartalmazhat:

• mesekönyvet és ifjúsági könyveket, színezőt,
  • játékot (társasjátékot, kártyát, kockát, építőjátékot, foglalkoztató és készségfejlesztő játékot, babát, autót, labdát, ugráló kötelet, egyéb sporteszközt, stb.),
  • higiéniai felszerelést (dezodort, tusfürdőt, sampont, fogkefét, fogkrémet, fésűt, kézkrémet), édességet ( cukorkát, nyalókát, csokoládét, kekszet)
  • íróeszközt és egyéb iskolai felszereléseket ( füzetet, tollat, filcet, zsírkrétát, színes ceruzát, vízfestéket, temperát, radírt, hegyezőt)
  • edves lehet még egy képeslap vagy családi fotó néhány üdvözlő sorral, jókívánsággal, de posta- vagy e-mail címed nem célszerű megadni.

További részletek az esemény Facebook oldalán.