BME Formula Racing Team tagfelvétel

Szervezés:
BME-hallgató
Kapcsolattartó:
Kisillés Sándor (skisilles@gmail.com), Katona Gellért (katona91@gmail.com)

A BME Formula Racing Team idén szeptemberben is tagfelvételt hirdet.

Egy elbeszélgetésre invitálunk, ahol korábbi tapasztalataidra, érdeklődési körödre, egyéni céljaidra és motivációdra leszünk kíváncsiak. A közhiedelemmel ellentétben nem csak gépész-, villamos- és közlekedésmérnök hallgatókat várunk. A HR-estől a szerelőkön át a grafikusig számos pozícióra és feladatkörre szeretnénk új tagokat felvenni, ezért ha úgy érzed, tudsz valamit, amivel hasznára tudnál válni a csapatnak, gyere el és számolj be róla! Egy kötöttség van: az aktív tanulói jogviszony.

Amiért érdemes csatlakoznod:
- Versenyautót tervezhetsz és építhetsz, miközben a jövő technológiáit fejlesztheted kompetitív környezetben.
- Jó hangulatú közösség tagjaként remek kapcsolatépítési lehetőség diáktársaiddal és ipari cégek képviselőivel egyaránt.
- Rengeteget tanulhatsz tőlünk, de lehetőségeinken keresztül saját magadat is kiválóan fejlesztheted.
- Mérnöki tudásod mellett a valóságban próbálhatod ki menedzseri képességeidet, soft skilljeidet is.

Szeretettel várunk Téged is szeptember 16-án a Baross Gábor Kollégium dísztermében!