BME Innovációs Nap és Kompetenciavásár

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Flachner Bernadett, FIEK

2022. június 16-17-én kerül megrendezésre a BME Innovation Day and Competence Fair / BME Innovációs Nap és Kompetenciavásár rendezvényünk.

A kétnapos hibrid (részvételi és online) esemény különleges előadásokat, panelbeszélgetéseket és programokat kínál az érdeklődő szakembereknek.

Az immár  többéves hagyományokra épülő BME Innovációs Nappal az a célunk, hogy:

•     demonstráljuk  az ipar-egyetem együttműködéseinkben elért innovációs eredményeket,
  •     felkeltsük a jelenlegi és jövőbeni egyetemi partnerek érdeklődését a BME-vel közös együttműködésekben rejlő lehetőségekre,
  •     valamint bemutassuk a Balatonfüredi Tudáscentrumunkat.

A június 17-i Kompetenciavásáron nemzetközi megjelenési és kapcsolatépítési lehetőséget biztosítsunk a műegyetemi kutatóknak és kutatócsoportoknak, melynek célja, hogy tudományos együttműködésekhez, Horizon Europe kutatási pályázatokba való bekapcsolódáshoz segítsük a résztvevőket és hozzájáruljunk a sikeres kutatói kapcsolatépítésükhöz, partnerkeresésükhöz.

BME Innovációs Nap és Kompetenciavásár program és regisztráció: www.innovacio.bme.hu

EELISA has received funding from the European Union's Erasmus+ programme under GA No. 101004081 / EELISA-InnoCORE has received funding from the European Union’s Horizon 2020 R & I programme under GA No. 101035811