Útjára indult a BME-EMBerek rendezvénysorozat

A rendezvénysorozat első estjének vendége Mészáros Mihály, a Híradástechnikai Tanszék munkatársa volt, akinek történelmi tárgyú könyvei Marcellus Mihály néven jelennek meg.

A BME Támogatói és Baráti Köre védnökségével 2012. november 29-én indult a BME EMBerek - Beszélgetések a Műegyetemen sorozat. A rendezvénysorozat célja olyan műegyetemi kollégák bemutatása, akik különböző kulturális területeken (is) maradandót alkotnak.

Az első vendég Mészáros Mihály, a Híradástechnikai Tanszék munkatársa volt, akinek történelmi tárgyú könyvei Marcellus Mihály néven jelennek meg. A római birodalomban játszódó könyvek megszületéséhez vezető utat és az írót bemutató beszélgetést Kalmusné Mihók Zsuzsa dékáni hivatalvezető moderálta.