Ismét Ethical Hacking képzés indul a Műegyetemen

A március elején induló tanfolyamot megelőzően a szervezők február 7-én egy nyilvános hekkelős bemutatót tartanak a képzésből a BME Q épületében.

A NetAcademia Oktatóközpont és az Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék közös szervezésében az IT-biztonság iránt érdeklődő diákok részére március elején ismét Ethical Hacking képzés indul. A tanrenden kívüli tanfolyam online is elvégezhető, a jelentkezés egyedüli feltétele az érvényes diákjogviszony (nem csak BME-s!). Nem-diákok a NetAcademiánál tudják elvégezni a képzést.

A képzés tananyagát az EC-Council hivatalos Certified Ethical Hacker képzése adja, mely felkészít a nemzetközileg elfogadott és elismert CEH vizsgára.

Részletek a képzésről és a jelentkezésről.

A kedvcsináló nyilvános hekkelős bemutató időpontja: 2013. február 7., csütörtök, 14 óra

Helyszíne: BME QB.F15. (1117 Budapest, Magyar Tudósok krt. 2. Q épület)