Elhunyt Rátkai-Füzesi Adrien Mariann

Rátkai-Füzesi Adrien Mariann, a Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóság korábbi vezetője, életének 48. évében elhunyt.

Szomorúan tudatjuk, hogy Rátkai-Füzesi Adrien, hosszan tartó, türelemmel viselt súlyos betegség után 2022. szeptember 26-án elhunyt. Rátkai-Füzesi Adrien francia nyelv és irodalom szakon végzett a Szegedi Tudományegyetemen. 2001 óta dolgozott a Műegyetemen, ahol korábban az Országos Műszaki Központ és Könyvtár, majd a Pályázati és Projektigazgatóság munkatársa volt. Ezt követően nemzetközi koordinátorként dolgozott, majd 2017-től megbízott igazgatóként, 2018-2021 között pedig igazgatóként vezette a Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóságot. 2017-től a BME Gazdálkodástudományi Doktori Iskola doktorandusza, valamint a GTK Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan Tanszék óraadó tanára volt. Munkájához fűződik számos sikeres projekt, egyetemközi kapcsolat és nemzetközi rendezvény megvalósítása. Személyében egy kedves, nyitott, a világot mindig pozitívan szemlélő kollégát veszítettünk el.

Temetésére szűk családi körben kerül sor.

Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóság

Rektori Kabinet