Németország szövetségi elnöke kitüntetésben részesítette Dale A. Martint

Az EELISA egyetemi szövetség elnöke, a Műegyetem díszpolgára, Dale A. Martin német gazdasági szakember magas német kitüntetésben részesült.

Németország szövetségi elnöke nevében Julia Gross nagykövet a Németországi Szövetségi Köztársaság Érdemrendjének érdemkereszt szalagon kitüntetését adományozta Dale A. Martin gazdasági szakembernek a német-magyar gazdasági kapcsolatokért, valamint a szakképzésért hosszú éveken át végzett munkájának elismeréseként. „Önnek sikerült hidakat építeni és üzleti kapcsolatokat létrehozni a két ország között. Ezzel olyan párbeszédet teremtett, amelyből a magyarországi német gazdaság ma is profitál“, méltatta Julia Gross nagykövet a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara volt elnökének és a Siemens Magyarország korábbi elnök-vezérigazgatójának elkötelezettségét.

Balról jobbra: Lantos Csaba, Julia Gross, Dale A. Martin, Varga Judit, Gulyás Gergely

A magas német szövetségi kitüntetéshez az EELISA egyetemi szövetség is gratulált.

Rektori Kabinet Kommunikációs Igazgatóság

Fotó: https://www.facebook.com/NemetNagykovetsegBudapest/