Műegyetemi Állásbörze és BME Külügyi Börze

Időpont:
2015. október 12. 10:00 és 2015. október 16. 17:00 között
Helyszín:
K ép. aula, I. és II. em. folyosó, díszterem, I.2., 97., 96. Állásbörze: 2015. október 14-15.
Kategória:
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Diákközpont

Állást vagy szakmai gyakorlati helyet keresel? Még tanulsz, de fontosnak tartod a tudatos karrierépítést?

Gyere el a 41. Műegyetemi Állásbörzere, ahol több ezer állásajánlattal és szakmai gyakorlati lehetőséggel várunk!

A tévhitekkel ellentétben nem csak mérnöki, hanem gazdasági, pénzügyi, informatikai és természettudományi állások közül is lehet válogatni.

Gyere el & keress jól!

15. BME Külügyi Börze

Idén is igyekeztünk a kedvetekben járni és a legjobb külföldi lehetőségeket gyűjtöttük össze a számotokra, melyeket személyesen tekinthettek meg október 14-15-én, a BME K épületének II. emeletén.

Több, mint 30 kiállító vár Benneteket számtalan, jobbnál jobb lehetőséggel, többek között szemezgethettek külföldi szakmai gyakorlatok és munkák között, valamint aki már a következő nyarát tervezi, nálunk ezt is megteheti, hiszen nem egy nyári utazásról kaphat bővebb információt!

További információért kövessétek az esemény Facebook oldalát!