Felkészítő Napok!

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Hallgatói Tanácsadási Osztály
A Műegyetemi Állásbörzét idén is a Felkészítő Napok programsorozat előzi meg február 18. és március 8. között.

Az előadások és tréningek mellett próbainterjúkon és személyes tanácsadásokon is foglalkozunk a karrierépítést érintő legfontosabb témákkal: többek között lesz asszertivitás és vezetői készségfejlesztés, önéletrajzírás és interjútechnikák, stresszkezelés és időgazdálkodás, és önismeret.

A programok során a HSZI munkatársai mellett a versenyszférából meghívott szakemberekkel is találkozhatnak. A próbainterjúk alatt megismerhetik a MÁV csoport, az AUDI HUNGÁRIA Zrt., és a thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. kiválasztási szakértőit.

Minden programunkra előzetes jelentkezés szükséges, a részvétel ingyenes!

További információ a Műegyetemi Állásbörze honlapján illetve az esemény Facebook oldalán található.