Élet és Tudomány-cikkpályázat díjátadó és előadás

Időpont:
2022. június 20. 15:30
Helyszín:
BME Központi épületébe, az Oktatói Klubba (1111 Budapest Műegyetem rakpart 3., K épület I./95.)
Kategória:
Rendezvény
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
BME Rektori Kabinet, Kovács Márk

2022. június 20-án kerül sor a BME, a Pro Progressio Alapítvány valamint az Élet és Tudomány folyóirat közös szervezésében meghirdetett publikációs pályázat eredményhirdetésére. A felhívásra oktatók, kutatók és hallgatók is pályázhattak, akik az érdeklődési területüknek megfelelő kutatásaikat mutathatták be írott formában. A szervezők olyan ismeretterjesztő anyagokat vártak, amelyekben a pályázók közérthető módon mutatják be saját kutatásuk célját, módszerét, eddigi vagy várható eredményeit, valamint a tudományos vagy gyakorlati hasznosíthatóság lehetőségét. A díjazott írások az Élet és Tudományban jelennek meg, a nyertesek kutatási tevékenységük további eredményes folytatása érdekében díjazásban (ösztöndíjban) részesülnek.

Ismeretterjesztő pályázati cikkek íróit díjazták a Műegyetemen | Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (bme.hu)