MŰEGYETEM A NEMZETKÖZI HALLGATÓKÉRT KONFERENCIA

BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Lovas Tamás lovas.tamas@emk.bme.hu

A BME konferenciát szervez a külföldi diákok hallgatói életútjának támogatásáról, a pályaorientációtól kezdve az integráción és hallgatói szolgáltatásokon át az alumniig. A konferencia első szekciójában előadásokon ismerhetjük meg a BME nemzetköziesítési stratégiáját, a külföldi hallgatókkal foglalkozó szervezeti egységeket és a 2022 óta sikerrel működő Hallgatói Életút Programot. Ezután az érdeklődő kollégák a kiemelt témákban egy-egy workshop szekció keretében osztják meg egymással a tapasztalatokat, gyűjtik a jó gyakorlatokat és alakítanak ki egyetemi szintű javaslatokat. A konferencián poszterkiállítás mutatja be a külföldi hallgatók támogatását célzó egyetemi programokat. A poszterszekcióra várjuk a külföldi hallgatóinkat is!

Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, az alábbi adatok megadásával jelezheted a részvételi szándékod itt.