Enneagram – kulcs az önazonos sikerhez

Időpont:
2017. szeptember 18. 15:00 és 16:00 között
Helyszín:
K épület I. emelet 72.
Kategória:
Előadás
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Műegyetemi Állásbörze

Előadó:

Magyar Judit - tréner, coach, Enneagram szakértő

Mercure Consulting Kft.
www.mercureconsulting.hu
www.ceei.hu

Szó szerinti értelmezésében az ennea = kilenc, gram = rovátka, rajz.

Három alapérzelem, három életvezetési stratégia, háromszor három, azaz kilenc karakterfixáció.

Amikor nem vagyunk elégedettek egy kapcsolattal, egy munkával vagy akár önmagunkkal, az általában azt jelenti, hogy mást kapunk tőle, mint amit várunk. Az Enneagram nemcsak abban segít, hogy az első pillanatban megmutatja, fölösleges cseresznyére várnunk miközben egy szilvafa alatt üldögélünk, hanem abban is, hogy képesek legyünk észrevenni, milyen csodás gyümölcs is a szilva.

Ha megvizsgáljuk a világ emblematikus vezetőit; ha megnézzük, hogy mely filmek válnak sikeressé; milyen könyveket olvasunk el többször, akár száz évek távlatából; egy közös elem található bennük: a vizsgált emberek vagy szereplők karakter-azonosan működnek. Az előadás sok-sok példával, filmrészlettel mutatja be, hogy mennyire más kilenc út vezet a sikerhez és a jó együttműködéshez.

További információ a Műegyetemi Állásbörze oldalán.