Hackathon BME

Időpont:
2013. október 04. 12:30 és 2013. október 05. 16:30 között
Helyszín:
BME Innovációs Labor, V1 épület C szárny (Egry József utca 18.)
Kategória:
Verseny
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Villamoskari Hallgatói Innovációs Központ

Hackathon-in-a-Box – A kreatív ötletgyár néven ismét üzleti ötletversenyt rendeznek a BME-n is.

2013 a várva várt áttörés éve lehet, amikor több hazai startup is eljut a nemzetközi sikerig. Ahhoz, hogy ezek a sikerek megszülethessenek, a már működő startupok mellett gondolkodnunk kell az utánpótlásról is. Az oktatási intézményekben és az egyre inkább kibontakozó startup közösségekben meg kell találnunk az új tehetségeket. A „Hackathon-in-a-Box – A kreatív ötletgyár” versenysorozat koncepciója az, hogy a tehetségeket legegyszerűbb ott keresni, ahol tanulnak. Ezért a rendezvényeket 4 vidéki és 2 budapesti egyetemen szeretnénk megszervezni, az üzleti életből érkező támogatók és szponzorok segítségével.

Jelentkezés itt.