BME GTK-s sikerek az ELTE Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sport Kupáján

Asztaliteniszben, labdarúgásban és teniszben jeleskedett a műegyetemi csapat az ELTE sportpályáin.

Idén már harmadik alkalommal rendezték meg az ELTE Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sport Kupáját, a közös mozgáson túl az egyetemek és főiskolák közötti közösség építése céljából.

A résztvevők öt sportágban (kispályás labdarúgás, kosárlabda, tenisz, tollaslabda és asztalitenisz) mérhették össze tudásukat. A BME-ről a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar oktatói, munkatársai képviselték az intézményt (a fotók sorrendjében): Andor György dékán, Kincses Gábor, a Testnevelési Központ igazgatója, Jókai Erika, az Ergonómia és Pszichológia Tanszék adjunktusa, valamint Bartha Zsolt és Nagy Tamás testnevelő tanárok.

A versenyzőink közül Bartha Zsolt asztaliteniszben egyéni 7. helyet, a BME-s csapat pedig labdarúgásban 6. helyet, teniszben pedig ugyancsak csapatban 3. helyet szereztek.

Forrás és képek: gtk.bme.hu